BRANDING ODĚVŮ - výšivky a potisk

Na námi dodávané a vyráběné oděvy realizujeme nejčastěji níže uvedené způsoby aplikace log a jiné grafiky (nápisy, obrázky). Technologií strojních výšivek, brandingem etiketami a různými tiskovými technologiemi opatříme oděvy z našeho sortimentu i textil, který si klient dodá sám.

Firemní oděvy, výšivky a reklama

VÝŠIVKY A NÁŠIVKY

Strojní výšivky jsou nejčastěji používaným způsobem aplikce loga. Tento způsob je vhodný pro většinu textílií. Oproti tisku lze realizovat výšivky ve stejné barvě jako je podklad (tón v tónu) a přesto je výšivka výrazná díky lesklosti nití a její plastičnosti. 

Vyšívací technologie je základem i pro další způsoby aplikací log. Při požadavku velkého loga na oděv, který je nošen přímo na těle a spodní část výšivky by vadila uživateli při nošení, nebo by tisíci stehy narušila oděv (nepromokavé oděvy, kožené motorkářské vesty a bundy) je vhodnou variantou nášivka.

Pro decentní ologování oděvu, nebo i dárkových předmětů je využíván způsob tkanou etiketou.                                     

  • strojní výšivky
  • nášivky
  • aplikace
  • etikety (tkané, tištěné)

digital potisk iko.png

TISKOVÉ TECHNOLOGIE

Každý typ z níže uvedených způsobů potisků má svá specifika. Jejich výběr doporučíme zákazníkovi na základě typu textilu, množství a tisknutého motivu (grafiky).

Některé techniky, jako digitální přímý tisk je vhodný při potisku oděvů již od 1 ks bez omezení typu grafiky jako jsou fotografie a barevné stínování. Také je vhodný pro potisk skladových sportovních dresů, kde každý kus má odlišnou grafiku - číslo a jméno hráče.

Tento typ potisku realizujeme i na tmavý textil. Přímý sítotisk je pak vhodný například při větším množství s nejvyšší odolností potisku a opačně s příznivější cenou.

  • plně digitální transfer
  • sítotiskový transférový tisk
  • digitální přímý tisk
  • potisk řezanou grafikou (fólií), flock, 3D folie a efekty

digital potisk banner.png

Tisk na dodaný textil a předměty (nové i používané) provádíme na vlastní riziko zákazníka bez záruky. Nelze dohledávat každého výrobce a zda je možné na dodané materiály tisknout. Rádi vám předložíme nabídku našeho textilu který je k potisku vhodný. Více informací o výšivkách naleznete na samostatných stránkách www.vysivkyklatovy.cz

Fotogalerie potisků a výšivek     FOTOGALERIE